/Files/images/24254567.jpg Історія закладу освіти

У мальовничому куточку селища Нова Водолага, розташований дошкільний навчальний заклад "Барвінок".

Ось уже 60 ріків, як він гостинно відчиняє свої двері для найменших мешканців нашого селища. Тут кожна група – це комфорт і затишок, неповторний куточок казки і природи, чарівний світ книг та іграшок, а найголовніше – це уміло створені працівниками закладу умови для становлення та розвитку особистості, для забезпечення фізичного та соціального здоров’я дітей.

/Files/images/IMG_1463.JPG

У педагогічну практику постійно впроваджуються нові ефективні ідеї, здійснюється нестандартний підхід до освітньо-виховного процесу.

/Files/images/IMG_1483.JPG

Ми намагаємося врахувати інтереси та творчі можливості кожної дитини, прагнемо забезпечити всебічний гармонійний розвиток наших вихованців, навчити їх бачити, сприймати та розуміти прекрасне, а також активно ставитися до життя.

Атмосферу радості, доброзичливості створює дружний колектив працівників.

Для роботи з дітьми створені комфортні групові, спальні, санітарні кімнати, роздягальні.

/Files/images/IMG_1489.JPG

Діти – це наші мрії, наша надія, наша радість. А кожна дитина – особливий світ, і пізнати його може той, хто разом малюком долучатиметься до його радощів, успіхів, тривог, хто розумітиме його самого. Саме тому основний критерій навчально - виховної роботи колективу садочку: краще те,що краще для дитини, а не те, що зручно для дорослих.

/Files/images/IMG_2787.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.